Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ogłasza przetarg na dzierżawę wyposażonych pomieszczeń bufetu wraz z zapleczem sanitarnym, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej i usługowo - handlowej na rzecz pracowników i osób odwiedzających Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Do pobrania: