Biuletyn Informacji Publicznej

Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego, powstałą w 2009 roku na bazie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. 100% udziałów ma w niej Gmina Miejska Pabianice.

Spółka prowadzi działalność medyczną w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu pacjenci (głównie mieszkańcy Pabianic) korzystają ze świadczeń bezpłatnie.

W PCM Sp. z o.o. można uzyskać pomoc ambulatoryjną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz opieki specjalistycznej. W strukturach spółki znajduje się również szpital, gdzie chorzy wymagający leczenia stacjonarnego są hospitalizowani w 17 oddziałach. Ponadto posiada ona dobrze rozwinięte zaplecze diagnostyczne.

Naszą najmocniejszą stronę stanowi profesjonalny, wyspecjalizowany personel, który systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i stara się, aby każdy pacjent czuł się w pełni zaopiekowany. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas bowiem najwyższym priorytetem.

Wysoki standard świadczonych usług medycznych potwierdzają przyznane certyfikaty - akredytacyjny w 2023 roku oraz jakości PN – EN ISO 9001: 2015 w 2020 roku.

Archiwum BIP Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o., w tym konkursów, ogłoszeń i zamówień publicznych, znajduje się na stronie bip.pcmnzoz.pl