Biuletyn Informacji Publicznej

Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Pabianickie Centrum Medyczne S p. z o. o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Jana Pawła II 68
zatrudni pracownika do Działu Inwestycji i Eksploatacji na stanowisko:

hydraulik (umowa o pracę)

Dodatkowe informacje pod nr telefonu : 506 771 072

Oferty prosimy składać w siedzibie PCM Sp. z o. o. w Pabianicach, ul. Jana Pawła II 68 (w kancelarii) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: (42) 22 53 503

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 68, 95-200 Pabianice, które stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.)."

Archiwum BIP Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o., w tym konkursów, ogłoszeń i zamówień publicznych, znajduje się na stronie bip.pcmnzoz.pl