Biuletyn Informacji Publicznej

Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Jana Pawła II 68 zatrudni pracownika do Działu Kadr i Płac na stanowisko:

Referent (umowa o pracę)

Ogólny opis stanowiska:

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • Ewidencjonowanie absencji pracowników
  • Bieżąca obsługa osób zatrudnionych i kandydatów do zatrudnienia
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Obsługa programu PŁATNIK

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziany kurs specjalisty ds. kadr i płac
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
  • Mile widziane doświadczenie pracy w zawodzie
  • Umiejętność działania pod presją czasu

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: (42) 22 53 527

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 68, 95-200 Pabianice, które stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.)."

Archiwum BIP Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o., w tym konkursów, ogłoszeń i zamówień publicznych, znajduje się na stronie bip.pcmnzoz.pl